سفارش تبلیغ
طراحی فروشگاه اینترنتی

خدمات مجالس

موتور پمپ | sanatfa

    نظر

موتور پمپ : همانطور که از نامش پیداست موتور پمپ متشکل از دو دستگاه است که توسط یک شاسی به هم کوپله شده است . موتور پمپ از یک موتور و یک پمپ تشکلیل می شود. کاربرد اصلی موتور پمپ در پمپاژ آب استفاده می شود و به راحتی قابل حمل می باشد. بر اساس سوخت موتور پمپ ها به سه دسته زیر تقسیم می شوند : موتور پمپ بنزینی , موتور پمپ دیزلی یا گازوئیلی , موتور پمپ نفت بنزینی

جهت استفاده از موتور پمپ آن را معمولا در ارتفاع 6 متری از منبع آب قرار می دهند و با استفاده از اتصلات مربوطه و روشن کردن موتور شروع به پمپاژ آب می کند. موتور پمپ ها بر اساس توان موتور و قدرتی که دارند توانایی پمپاژ آب تا ارتفاع بالا را دارند . از طرف دیگر طول عمر موتور پمپ زیاد نیست ؛ لذا در استفاده بهینه از انواع موتور پمپ ها توصیه می شود که در هر بار کارکرد موتور پمپ زمان کاری را در بین 2 الی 3 ساعت در نظر بگیرید . تا عمر مفید موتور پمپ افزایش یابد. از نظر قطر و اندازه خروجی آب موتور پمپ ها از 1 تا 4 اینچ متغیر می باشند که این بستگی به ارتفاع مورد نیاز و مقدار آبدهی دارد.

موتور پمپ هوندا

موتور پمپ هوندا اصل ساخت ژاپن است . بدون شک محصولات با کیفیت شرکت هوندا ژاپن رو تمامی مصرف کنندها می شناسند . امروزه در بازار ایران انواع مدل های موتور پمپ هوندا موجود است و در خرید آن باید دقت کافی داشته باشید و یا از شرکت ها و فروشگاه های معتبر خریداری کنید . از مدلهای موجود در بازار می توان به موتور پمپ هوندا ساخت ژاپن , هوندا چینی , تایوانی , تایلندی و مونتاژ ژاپن این مدل ها هر یک بر اساس کشور سازنده دارای کیفیت و قیمت های متفاوتی می باشند.

موتور پمپ لیو | LEO

موتور پمپ لیو یک برند دیگر از انواع موتور پمپ چینی است که در بازار ایران و جهان شناخته شده است. موتور پمپ های لیو با سوخت بنزین و گازوئیل کار می کنند و بیشتر جهت انتقال آب در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.موتور پمپ لیو در دو نوع LDP و LGP تولید و عرضه بازار می شود.

موتور پمپ روبین | Robin

تجهیزات کشاورزی که ساخت ژاپن باشد در ایران محبوبیت بالایی دارد . یکی از محصولات ژاپنی که در بازار ایران و بین کشاورزان بسیار محبوب است موتور پمپ روبین است . کمتر کشاورزی را می توانید پیدا کنید که محصولات شرکت روبین که زیر مجموعه هلدینگ سوبارو است را نشناست .شرکت سوبارو ژاپن قدمت بسیار طولانی دارد و در ساخت انواع موتور آلات , موتورژنراتور و موتور های تک در کاربری های مختلف و ماشین آلات کشاورزی شهرت جهانی دارد. کیفیت بالای محصولات شرکت روبین سوبارو آن را در بازار جهان معروف کرده است.

موتور پمپ روبین